الوعده وفا...

لبخندسلام در پست قبلی وعده داده بودم چندتا از کودکان نابغه ابرانی رو معرفی کنم الوعده وفا....مطالبی که می خونید رو تو جستجوی اول به دست آوردم زیاد به روز نیستند اما قابل توجه اند.ان شاا... مطالب به روزتر.چشمک

خنده«دکتر جلیلی پیش‌بینی کرده بود، آناهیتا سه سال و نیم که بشه باید کلاس اول را شروع کنه در حالیکه این اتفاق دو سال و پنج ماهه که بود افتاد. او در سن هفت یا هشت سالگی دیپلم می‌گیره»

از خود راضی« رامین یزدانی   کودک 6 ساله ایرانی که نابغه ی گلف است به عضویت تیم ملی نونهالان گلف ایران درآمد»

نیشخند«ایزابلا سالاری از 7 سالگی شروع به کشیدن نقاشی‌های آبستره کرد و این در حالی است که استاد نقاشی نداشت و نقاشی را به عنوان سرگرمی شروع کرد. ایزابلا در 11 سالگی اولین نمایشگاه نقاشی خود را در رم برگزار کرد»

خوشمزه«دختر ایرانی بنام مینو تیزابی که چهارده سال سن دارد در آلمان موفق شده است تحصیلات متوسطه (دیپلم) را با معدل 1.0 که بالاترین نمره ممکن در آلمان است به پایان برساند.تا کنون هیچ دانش آموزی در این سن و با این معدل موفق به دریافت دیپلم تحصیلات متوسطه در آلمان نشده است»

فرشتهمشروح موضوعات بالا رو می شه تو صفحه ی دوستان نابغه آیه مطالعه کرد.اگه از جنس این مطالب چیزی سراغ دارید با ذکر منبع برام بفرستید.

قلبآناهیتا، رامین،ایزابلا و مینو.بابا لنگ دراز به  شما می باله وافتخار می کنه که ایرانییه،اسم شما در لیست دوستان نابغه قرار می گیره.

/ 0 نظر / 18 بازدید